Posiłki regeneracyjne, profilaktyczne

Restauracja "ALIZZE" specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków regeneracyjnych oraz dań dla pracowników fizycznych.

Proponowane przez nas menu oraz jego cena są opracowywane indywidualnie i zależą od wymagań danej firmy. Oferujemy możliwość przywozu posiłków do firmy jak również stołowanie się pracowników w lokalu. warunki cenowe oraz forma posiłku (posiłek dwudaniowy z napojem, posiłek jednodaniowy gorący, suchy prowiant itp.) dostosowane są indywidualnie do wymagań firmy. Zestawy menu ustalamy z każdym klientem indywidualnie.

Posiłek profilaktyczny (zupa z wkładką)
od 8 zł
Posiłek profilaktyczny (II danie)
od 11 zł
Posiłek profilaktyczny (zupa + II danie)
od 13 zł

Posiadamy w swojej ofercie zestawy mięsne, rybne i wegetariańskie. Nasze posiłki są zawsze świeże i gorące ponieważ dostarczamy je pod wskazany adres, na określoną godzinę, w jednorazowych opakowaniach typu menu - box wraz jednorazowymi sztućcami w specjalnych kontenerach termicznych.

Smacznie wygodnie bez wychodzenia z biura, firmy, zakładu pracy, instytucji. Bez problemu dojeżdżamy na plac budowy jak i do biur. Jest to bardzo wygodna forma organizowania przerwy obiadowej dla pracowników bez konieczności wychodzenia z pracy.

Przygotujemy posiłki profilaktyczne o odpowiedniej wartości kalorycznej dla pracowników fizycznych. Serwujemy dania mięsne oraz wegetariańskie:

  • Zupy (450ml)
  • Mięsa
  • Ryby
  • Dania wegetariańskie
  • Surówki, sałatki

Prowadzimy żywienie zgodnie z normami Instytutu Żywienia i Żywności, czego dowodem są bardzo dobre oceny badanych posiłków przez stacje Sanitarno - Epidemiologiczne. Dysponujemy fachową, wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą oraz pełnym zapleczem niezbędnym do właściwego prowadzenia placówek gastronomicznych

Przykładowe ceny menu dla pracowników kształtują się od 9,00zł (w przypadku posiłków jednodaniowych) do 15,00zł (w przypadku pełnego obiadu: zupa + II danie i napoju). Ceny zestawów obiadowych uzależnione są od ilości zamówionych posiłków przy większych zamówieniach stosujemy rabaty.

Super Ceny

HIT DNIA

Nasza restauracja codziennie przygotowuje dla Państwa dwudaniowy zestaw dnia w atrakcyjnej cenie.

Dzisiejszy zestaw dnia:
Zupa grochowa
Gotowane udko z kurczaka w białym sosie podane z ryżem oraz zestawem surówek
w cenie: 21.90 pln

Codzienne wysyłamy informację jaki jest HIT DNIA, zapisz się:

obsługa kart płatniczych Akceptujemy karty płatnicze hot spot wi-fi dostęp do internetu wi-fi karta grosik honorujemy kartę grosik